Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie..." to słowa starej piosenki, tak starej, że kojarzy się tylko z czasami, kiedy święto to nie było zbyt lubiane. No, ale to polityka, której u nas nie ma. Są za to fantastyczne promocje na kosmetyki do makijażu oraz perfumy. U nas zawsze darmowa dostawa dowolnym przewoźnikiem dla zamówień opłaconych z góry od kwoty 130 zł. Nie mamy też wiosennych porządków, bo w magazynie, w którym jest dostępnych od ręki 2227 produktów, porządek musi być cały czas.

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Wszystkie kosmetyki do makijażu są teraz w naszej cyklicznej promocji. Tusze, kredki do oczu, eyelinery, cienie, błyszczyki, pomadki, kredki do ust, podkłady, pudry, róże, korektory... jest w czym wybierać. Dobierz swoje ulubione kolory, mamy mnóstwo pięknych, naturalnych kolorów i odcieni. Jakby tego było mało, to zapraszamy na promocję perfum – znajdą się wśród nich na pewno wiosenne zapachy.

Zobacz promocje...

Facebook

Coraz więcej ciekawych informacji pojawia się codziennie na naszym profilu. Poruszamy kontrowersyjne tematy, rozwiewamy mity i podajemy rzetelne, sprawdzone informacje. Zapraszamy do polubienia go i dodania do listy zainteresowań, a na pewno nie przegapicie promocji, a także skorzystacie z okazji dostępnych wyłącznie dla subskrybentów.

Zobacz fanpage...

Od producentów

W Skarbcu Natury po raz kolejny szukamy dla Was ciekawych rozwiązań wraz z producentami. Tym razem na tapecie mamy Neobio, która jest jedną z marek niemieckiego producenta Logocos. Od dziś przez dwa tygodnie, bądź do wyczerpania zapasów, wszystkie produkty Neobio są tańsze od 16% do 25%.

Zobacz tę markę...

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 01/03/2013, godz. 16:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.