Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Trwa europejskie święto kosmetyki naturalnej – targi Vivaness w Norymberdze. W tej edycji zabrakło kilku marek, za to mamy sporo nowości, które być może znajdą w Polsce dystrybutorów – będziemy trzymać rękę na pulsie. A Wy nie przegapicie dobrych wieści, gdyż mamy dla Was fanpage na Facebooku, zapraszamy do jego polubienia, jak i dodania do subskrypcji. Wychodząc zaś na dwór lub na pole, nie zapomnijcie o ochronie ust, rąk i marznących stóp – mamy dużo produktów w promocji.

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Wygląda na to, że zima jeszcze trochę potrwa, więc w ramach cyklicznych promocji mamy dla Was artykuły do pielęgnacji i ochrony dłoni, stóp oraz ust. Ale to nie wszystko. Staramy się również, aby producenci dawali coś od siebie. Do wyczerpania zapasów mamy: 25% rabat na maseczki Luvos w proszku, 21% na mydła z glinką Les Argiles du Soleil oraz 17% na serię Gold z Aquabio.

Zobacz promocje...

Nowe Produkty

Pojawiło się nowe wydanie szamponów Born To Bio, mają one teraz w nazwach składniki aktywne. U nas dostępne są jeszcze obydwie wersje. Są też nowe, większe pojemności produktów dla dzieci z pompką, w tym olejek, którego zmienił się nieco skład. Bentley Organic przygotował natomiast zestaw podróżny w ładnej kosmetyczce.

Zobacz marki...

Facebook

Dzięki naszemu fanpage'owi łatwo odnajdziecie ciekawe produkty, nie przegapicie promocji, a także skorzystacie z okazji dostępnych wyłącznie dla subskrybentów. Postawcie więc czym prędzej lajka i piszcie śmiało, co Wam się podoba, a co niekoniecznie chcielibyście tam zobaczyć.

Zobacz fanpage...

FabLab w Łodzi

Czy wiecie, że kosmetyki naturalne to tylko jedna z części naszego naturalnego życia? W Łodzi powstaje FabLab, czyli wspólne laboratorium konstrukcyjne, prowadzone na zasadzie open-source-design, w którym można zmienić swoje projekty w realne, namacalne rzeczy. Ponieważ mamy w zespole sporo inżynierów, będziemy brać udział w tej inicjatywie, dzięki której zmieniamy całościowe podejście do życia człowieka i zasobów naturalnych. Zapraszamy na kolejne spotkanie organizacyjne 28 lutego.

Zobacz wydarzenie...

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
* przy zamówieniu za kwotę minimum 130 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem.
** stan na dzień 12/02/2013, godz. 15:00:00.

Dodaj adres bok@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Struga 26, 90-513 Łódź, skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, +48 42 296 66 82, skype: skarbiec-natury, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.