Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Szukanie jajek po całym domu, ogrodzie, czy parku jest chyba dość neutralną tradycją Wielkiej Nocy. Bardzo lubimy odkrywać ciekawostki, jednak o naszych produktach i zasadach informujemy rzetelnie, i bez ukrywania haczyków. Poczytajcie zatem o tym, co znajdziecie w promocjach, co dostaniemy od producentów i jak zacząć swą przygodę z bawełną organiczną. Na koniec informacje logistyczne, a już na zupełnie sam koniec uzupełnienie poprzednich okazji. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Teraz w naszych cyklicznych promocjach coś kremowego do odkrycia. A właściwie to po prostu cała ogromna kategoria kremów i fluidów do pielęgnacji twarzy (*3). Wśród nich znajdziecie ciekawy krem regeneracyjny dla cery wrażliwej z echinaceą od Logony. Warto także spojrzeć na polską markę Ava, która swe produkty z serii Eco Linea certyfikuje Ecocertem. Nie zapomnijcie też, że wiele kremów ma w sobie filtr przeciw promieniowaniu UV – są to filtry o względnie niewielkim stopniu ochrony, za to nie zmienia to znacząco ich konsystencji. Na przykład mamy taki krem nawilżający od Aubrey Organics z filtrem SPF 15.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Mamy dla Was nowe produkty higieniczne z organicznej bawełny marki Organyc – płatki, patyczki, podpaski poporodowe i wkładki laktacyjne. Marka Vianek – przypominamy, to ta z minimalną ilością konserwantów i krótkimi terminami przydatności – proponuje kilka ciekawych produktów do twarzy: mgiełkę, olejek do demakijażu, enzymatyczny żel do mycia, a także 2 w 1, czyli wzmacniający tonik i płyn micelarny. A od White Agafia mamy mnóstwo nowych kremów do twarzy, których nazwy zawierają podpowiedzi, do jakiego przedziału wiekowego są adresowane.

Zobacz nowości...

Od producentów

Wszystkie produkty marki Lavera możecie teraz kupić ze sporym rabatem (*4). Znajdziecie tu nieomal wszystkie kategorie kosmetyków naturalnych. Jeśli więc macie taką zasadę, że korzystacie z jednej marki, Lavera będzie doskonałym kandydatem. Zajrzyjcie też przy tej okazji na stronę Marki – link znajdziecie na każdej stronie na samej górze – i przekonajcie się, jak wiele ich mamy. Wracając do Lavery, na początek polecamy saszetki z przeróżnymi maskami do twarzy. To idealna porcja na jeden raz, a także świetny pomysł na prezent.

Zobacz LAVERA...

Okres świąteczny

W piątek 14-go kwietnia, czyli tuż przed Wielkanocą, nasz sklep stacjonarny będzie zamknięty, nie będziemy także realizować wysyłek.

Zobacz kalendarz dni wolnych...

A na koniec...

Na koniec niejako kontynuacja poprzedniego newslettera – jeśli brakowało Wam promocji na odżywki do włosów, wpiszcie w naszej wygodnej torbie kod rabatowy "stronghair" (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 08/04/2017, godz. 23:00.
*3 Promocja w okresie 09/04/2017 00:00 - 21/04/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Kremy i fluidy" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 09/04/2017 00:00 - 21/04/2017 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 09/04/2017 00:00 - 21/04/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Odżywki i maski" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 09 kwietnia 2017 r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.