Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Wyzwań w naszym świecie nie brakuje. Mamy ich na głowie nieco więcej niż kilkanaście lat temu. Jedno z nich zdejmiemy Wam z głowy, a mianowicie jak tę głowę bezpiecznie wystylizować. Dalej opowiemy, jak to wyjątkowo jest z tą pianą i dlaczego trzeba teraz uzupełniać zapasy. Dla pełnych wyzwań rodziców też znajdziemy coś na końcu. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Zajmiemy się teraz włosami. Mamy dla Was promocję na wszystkie szampony oraz wszystkie kosmetyki do stylizacji włosów (*3). Zapewne nie musimy Was namawiać do używania szamponu, pozwolimy sobie jednak na wskazanie kilku cech wartych uwagi. Mamy na przykład szampony z glinkami, które naturalnie wiążą tłuszcz, szampony z henną, które podkreślają kolory, szampony z tradycyjnymi składnikami, jak miód i piwo oraz szampony z orientalnymi składnikami, jak goji, neem, czy quinoa. Do stylizacji trudniej już namawiać, ale warto jej spróbować, bo łączy delikatność ze skutecznością.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

W nowościach kilka pieniących się produktów – tak to zwykle bywa, że naturalne produkty mało się pienią, bo nie zawierają szkodliwych chemicznych składników, które tworzą bąbelki. Od Ecolab dostaniecie na to naturalne rozwiązanie w nowych olejkach pod prysznic z serii Karite Spa, Macadamia Spa i Argana Spa. Mamy też nową Czarną maseczkę z peelingiem do cery mieszanej od AnneMarie Borlind oraz kolejne produkty od Dr. Konopka’s – kremy do rąk i stóp. Lavera proponuje Serum intensywnie nawilżające z algami i kwasem hialuronowym. Algi oczywiście organiczne, kwas hialuronowy naturalny, a do tego cały produkt jest wegański.

Zobacz nowości...

Od producentów

Jeśli szukacie czegoś, co nadaje się do codziennego używania, a właściwie zużywania w dużych ilościach, przyjrzyjcie się szamponom i żelom 2-w-1 od Coslys. Zwłaszcza, że cała marka Coslys jest teraz w promocji (*4). Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami ich dezodorantu o zapachu np. cytrusowego ogrodu, czy polnych kwiatów, to najlepsza pora, żeby zasilić swoje buteleczki wkładami uzupełniającymi. Mamy też wybielającą pastę – działa także antybakteryjnie, dzięki propolisowi pozyskiwanemu w ekologiczny sposób.

Zobacz COSLYS...

A na koniec...

A więc i my przyczynimy się, aby rodzicom było lżej. Za pomocą kodu rabatowego "babyboom" zaczarujecie naszą wygodną torbę, żeby dała Wam niezły rabat na wszystkie kosmetyki dla dzieci (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 24/03/2017, godz. 23:00.
*3 Promocja w okresie 25/03/2017 09:00 - 07/04/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony" oraz "Włosy/Do stylizacji włosów" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 25/03/2017 09:00 - 07/04/2017 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 25/03/2017 09:00 - 07/04/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Mama i dziecko" i jej wszystkich podkategorii do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 25 marca 2017 r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.