Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Czy wyglądacie już wiosny? A może jeszcze nie zachwyciły Was pierwsze ciepłe promyki słońca i kiełkujące rośliny? A może wyglądacie jej, ale z pewnym niepokojem o wygląd? My na ten odnawiający czas mamy dla Was sporo promocji, interesujące zestawy w nowościach, no i pogadankę o zakupach, bez względu na to, co kupujecie. A koniec będzie ku równowadze, wszak ostatnio mieliśmy święto Pań, ale i Panów. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Pory roku naturalnie się powtarzają, tak jak nasze cykliczne promocje. Tym razem przygotowaliśmy dla Was lepsze ceny na wszystkie maski, peelingi, serum i olejki do twarzy (*3). Poza kosmetykami, które mają te słowa w swoich nazwach, znajda się wśród nich także np. glinki, masła czy maceraty. Ciekawym sposobem na podwójne uderzenie są Hydro-lipidy Logony z serii Age Protection, czyli mieszanka składników nawilżających z cennymi, pielęgnującymi olejami. Jeśli poszukujecie glinek naprawdę dobrej jakości, koniecznie spójrzcie na szeroki asortyment francuskiego producenta Les Argiles du Soleil.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Mamy dla Was ciekawe zestawy, w których do kremów i emulsji nawilżających Dr.Hauschka dodaje gratisowe toniki – odświeżający lub regulujący. To świetny moment na wypróbowanie ich wyjątkowej pielęgnacji. Od Ecolab mamy kolejne kosmetyki z serii Macadamia Spa, m.in. balsam i maskę do włosów łamliwych oraz Termoaktywny spray do układania włosów. To ostatnie oznacza, że nanosimy go na wilgotne włosy, a następnie suszymy za pomocą suszarki, co powoduje uaktywnienie składników odżywczych. Przyjrzyjcie się też nowym kremom do rąk: rozświetlającemu, regenerującemu i ochronnemu od Dr. Konopka’s.

Zobacz nowości...

Od producentów

Jedziemy, ile fabryka dała – to raczej powiedzenie ze sportów motorowych. My zaś mamy od fabryki produkującej naturalne kosmetyki So’Bio etic rabat na wszystkie produkty tej marki (*4). Wśród nich np. kilka różnych, organicznych kremów BB. Jeden z nich opiera się na oślim mleku i ma konsystencję lekkiego fluidu, kolejne to 5-w-1 w nieco bardziej kryjącej wersji oraz w lżejszej, dostępnej w jasnych odcieniach. Całą tę markę cechuje doskonały stosunek jakości do ceny, czyli coś o co chodzi w zakupach tak w ogólności. Tu jednak macie tę jakość dodatkowo potwierdzoną certyfikatami – koniecznie skorzystajcie z tej okazji.

Zobacz SO'BIO etic...

A na koniec...

Dla wszystkich Panów na wiosnę, aby nieco obudzili się z zimowego uśpienia, mamy kod rabatowy "manlikeakid", działający na wszystkie męskie kosmetyki (*5). Wpisujcie go śmiało w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 11/03/2017, godz. 14:00.
*3 Promocja w okresie 11/03/2017 15:00 - 24/03/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Serum i olejki" oraz "Twarz/Maski i peelingi" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 11/03/2017 15:00 - 24/03/2017 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 11/03/2017 15:00 - 24/03/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Mężczyżni" i jej wszystkich podkategorii do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 11 marca 2017 r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.