Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

W sezonie walentynkowym robi się wokół czerwono od wszędobylskich serduszek. Taki kształt przypomina nam nieco tradycyjną paletę, taką do malowania obrazów. Te dzisiejsze, służące do makijażu występują niestety najczęściej w kształcie nudnego prostokąta. Dobrze jednak, że i tak najważniejszy jest dobór kolorów. Mamy dla Was ogromną promocję na kosmetyki kolorowe, hypoalergiczne nowości, łotewskie minerały, a na koniec powiew świeżości. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Dla studentów cyklicznie nadchodzi sesja. My zaś mamy cykliczne promocje, a teraz mamy w jednej z nich wszystkie produkty do makijażu (*3). Tak na wypadek, gdybyście chcieli wziąć udział w sesji, tylko że takiej zdjęciowej. "Wszystkie" to naprawdę oznacza wszystkie – zarówno podkłady, fluidy, pudry i korektory, ale też róże, tusze do rzęs, kredki do oczu, cienie i mnóstwo produktów do malowania ust. Wiele z nich ma również samo w sobie działanie pielęgnujące, ale dodatkowo możemy Wam polecić np. naturalne odżywki do rzęs od Logony lub od Sante.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy u nas Mikkolo – nową markę polskich kosmetyków, które wyglądają jak dziecięce, ale nadają się dla całej rodziny. Założeniem ich kompozycji było to, aby można je było stosować od pierwszych dni po urodzeniu, a więc bez składników podrażniających i z jak najmniejszą zawartością potencjalnie uczulających. W serii znajdziecie m.in. delikatne pianki do mycia ciała oraz do włosów, olejek do kąpieli, krem pielęgnacyjny, balsam do ciała oraz krem przeciwsłoneczny z ochroną UV. Od GoCranberry mamy intensywnie regenerującą maskę do włosów z niskocząsteczkowym kolagenem morskim, który działa zarówno odżywczo na cebulki jak i na nawilżenie samego włosa.

Zobacz nowości...

Od producentów

Sesja to sesja – wzywamy do tablicy! Tym razem poprosiliśmy Madarę o rabat na wszystkie kosmetyki tej marki (*4). Wśród nich jest pewien unikat – to złuszczający peeling oil-to-milk. Oparty o oleje z kiełków owsa i moreli, podczas użycia przekształca się w delikatne mleczko, w którym faza tłusta wiąże nieczystości, zaś woskowe mikrogranulki usuwają martwe komórki. Jak zawsze polecamy też starannie dobrane mieszanki olejów dla cery dojrzałej z serii Superseed oraz produkt najprostszy na świecie, czyli mydło zawierające ekstrakt z brzozy, a do tego bardzo drobniutki proszek z alg, który poza właściwościami delikatnie peelingującymi, zawiera też cenne minerały.

Zobacz MADARA...

A na koniec...

Ku odświeżeniu ciała i umysłu, do wpisania w naszej wygodnej torbie polecamy kod rabatowy "fragrance" dający rabat na wszystkie perfumy i dezodoranty (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 10/02/2017, godz. 21:00.
*3 Promocja w okresie 10/02/2017 22:00 - 24/02/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż" i jej wszystkich podkategorii do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 10/02/2017 22:00 - 24/02/2017 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 10/02/2017 22:00 - 24/02/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Perfumy i dezodoranty" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 11 lutego 2017 r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.