Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Temat kolorów powraca do nas dość często, a to pod postacią kosmetyków do makijażu, dziecięcych szamponów, kolorowych babeczek kąpielowych, czy też – tak jak dziś – farb do włosów. Bo karnawał może być do tego najlepszą okazją, aby utrzymać kontrast do zimnego śniegu. Wokół włosów krążą też nasze nowe marki, a w nowościach także kartonowe ekopudełko. Co jeszcze "eko" można stworzyć w Egipcie i jak mają się do tego Wasze zakupy, napiszemy przed końcem, który też z daleka jest kolorowy. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na karnawałowy zawrót głowy mamy dla Was promocję na wszystkie farby, odżywki i maski do włosów (*3). Bo w karnawale poziom odwagi rośnie, dlatego namawiamy Was na bezpieczne farbowanie włosów – naturalnymi farbami. Możecie zacząć od henny lub mieszanki różnych odmian tej barwiącej rośliny. Aby otrzymać nieco bardziej ciekawe efekty, przyjrzyjcie się koniecznie mieszankom Logona z dodatkami np. kawy, rabarbaru, buraka, czy kurkumy. Jeśli macie ochotę na odżywki, zapraszamy do przejrzenia m.in. marek rosyjskich kosmetyków naturalnych, które są u nas w świetnych cenach.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy kolejną markę, która swą uwagę koncentruje na włosach – Dr. Konopka’s. To duże opakowania szamponów o różnych funkcjach: jest wśród nich odżywczy, przeciwłupieżowy, przeciw wypadaniu włosów, dodający objętości i regenerujący. Kolekcję uzupełniają balsamy dopasowane do poszczególnych szamponów. Jeśli polubiliście już markę Coleur Caramel – do czego zresztą Was namawiamy, opierając to na własnym doświadczeniu – z pewnością zainteresuje Was Wielofunkcyjne pudełko z lusterkiem i aplikatorami, do którego możecie dopasować dwa kolorowe produkty. Całość w precyzyjnie wykonanym kartonowym stylu.

Zobacz nowości...

Od producentów

Mamy dla Was rabat na wszystkie kosmetyki niemieckiej marki Logona (*4). Znacie doktora Ibrahima Abouleish? To człowiek, który postanowił, że zorganizuje w Egipcie organiczne i biodynamiczne uprawy, a przy okazji zadba o zdrowie, edukację i warunki życia zatrudnionych przy tej inicjatywie. Logona od wielu lat wspiera tę inicjatywę i kupuje stamtąd hennę, używaną w farbach do włosów, zarówno w tych w proszku jak i w kremie. Wiedzcie więc, że kupując produkty Logony wpieracie tę cenną lekcję zrównoważonego rozwoju.

Zobacz LOGONA...

A na koniec...

Na karnawałowy koniec skorzystajcie w naszej wygodnej torbie z kodu rabatowego "healthylips" na wszystkie produkty do pielęgnacji i makijażu ust (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 28/01/2017, godz. 16:00.
*3 Promocja w okresie 28/01/2017 17:00 - 10/02/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Odżywki i maski" oraz "Włosy/Farby" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 28/01/2017 17:00 - 10/02/2017 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 28/01/2017 17:00 - 10/02/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii w kategorii "Twarz/Pielęgnacja ust", a także "Makijaż/Usta" oraz jej wszystkich podkategorii do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 28 stycznia 2017 r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.