Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Na Nowy Rok składamy Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech to będzie rok, w którym dokonacie kolejnego kroku w kierunku powrotu do natury. Może będzie to skorzystanie z kolejnej kategorii kosmetyków, albo też jakiś element codziennej diety. My w każdym razie zaczynamy kolejny rok naturalnej przygody od kolejnego zestawu promocji oraz nowych produktów. Na pewno też znajdziecie poniżej coś odpowiedniego na karnawał. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W nowym rozdaniu naszych cyklicznych promocji znajdziecie wszystkie peelingi, glinki, maski, mleczka, balsamy, masła i olejki do ciała (*3). Noworoczne postanowienia zacznijcie od oczyszczania – tu z pomocą spieszy peeling Detox od Natura Siberica z syberyjską solą i dużą dawką składników odżywczych. Podejmując temat nieco bardziej wprost, skorzystajcie ze świetnych naturalnych kosmetyków do kąpieli od Ecoworld np. w postaci tabliczki czekolady z aromatem cynamonu i pomarańczy. O mocy olejów możemy rozprawiać nieskończenie długo, dość powiedzieć, że znajdziecie u nas zarówno arganowy, z opuncji figowej, pestek moreli i wiele, wiele innych, w całej gamie marek i rozmiarów.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Na Nowy Rok nowe podkłady od Couleur Caramel – nawilżające z dodatkiem kwasu hialuronowego oraz cennego oleju sacha incchi. Są dostępne w czterech kolorach. Od Sante mamy teraz Kojący żel pod oczy, który zawiera świetlik, algi oraz inne składniki redukujące zmarszczki. Wklepujemy go rano i wieczorem. Dla poszukujących spóźnionych prezentów mamy Zestaw subtelne oczyszczanie od GoCranberry, w którym znajdziecie Żurawinowy płyn micelarny oraz Aktywnie oczyszczający peeling do twarzy.

Zobacz nowości...

Od producentów

Potrzebny poczwórny napęd na śnieg i błoto? Przyjrzyjcie się poczwórnym cieniom do powiek Quattro Trend Sensitiv! To trzy wersje ze starannie podobieranymi kolorami doskonałymi na karnawał. Zarówno one jak i wszystkie pozostałe kosmetyki Lavera mamy teraz dostępne z niezłym rabatem (*4). Wśród nich zarówno produkty do codziennej pielęgnacji, świetne maski do włosów w poręcznych saszetkach, produkty SOS, bogate kremy do cery dojrzałej oraz setki innych.

Zobacz LAVERA...

A na koniec...

Przedsmak karnawału zostawiamy na koniec. Teraz w naszej wygodnej torbie możecie skorzystać z kodu rabatowego "glasstrace" na wszystkie kosmetyki do makijażu ust (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 01/01/2017, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 31/12/2016 22:00 - 13/01/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Peelingi, glinki, maski", "Ciało/Mleczka i balsamy" oraz "Ciało/Masła i olejki" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 31/12/2016 22:00 - 13/01/2017 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 31/12/2016 22:00 - 13/01/2017 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż/Usta" oraz jej wszystkich podkategorii do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 01 stycznia 2017 r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.