Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

W oczach, jak w zwierciadle duszy... Hola-hola! Zanim zajrzymy w ich głąb, nie sposób zauważyć ich okolic. I my na to sposób mamy, który odkryjecie w naszych promocjach. Opowiemy o prawdziwym laboratorium, które jest tylko częścią sukcesu kosmetyków z żurawiną. Wskażemy dobrą markę na prezenty, może nawet zaryzykujemy stwierdzenie, że znajdzie się tam coś dla każdego. Zanim na końcu napiszemy następny rozdział, ze szczegółami przedstawimy plan na sezon świąteczny. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W naszych cyklicznych promocjach zobaczymy teraz wszystkie kosmetyki do makijażu oczu oraz wszystkie produkty do pielęgnacji ich okolic (*3). Zaczynamy błyskawicznie od Błyskawicznie rozjaśniającego kremu pod oczy od Lavery. Jeśli zaś bierzemy się za regenerację, to na pewno możemy polecić Wam Regenerujący krem pod oczy od Dr.Hauschka. Potem makijaż. Tu mamy świetne cienie do powiek od Couleur Caramel. Jeśli lubicie matowe – a to w kosmetyce naturalnej naprawdę nie takie proste – mamy aż 18 odcieni. Perłowych zaś aż 43. W tuszach do rzęs koniecznie wyszukajcie ciekawą propozycję od So’bio etic – Mascarę pogrubiającą z olejem rycynowym.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy kolejną polska markę – GO Cranberry, która odpowiedziała na nasze sugestie i ulepszyła swoje receptury, abyśmy mogli je ze spokojem Wam zaoferować. Dodamy jeszcze, że ten producent od wielu lat prowadzi swoje własne laboratorium. Znajdziecie u nas Krem do twarzy Odżywcze Ukojenie, Krem do szyi i dekoltu oraz Krem do twarzy z filtrem SPF10. Poza tytułową żurawiną znajdziecie w nich oleje z migdałów, kiełków pszenicy, mango, shea oraz skwalan. Cały czas dodajemy także kolejne produkty od Shamasa m.in. mnóstwo czystych olejów, a także od Cosnature, które ma duże szanse na sukces, jako niedroga, ale ze świetnymi kompozycjami, marka niemiecka.

Zobacz nowości...

Od producentów

Postanowiliśmy przed nadchodzącym okresem prezentowym, zaproponować Wam rabat na markę, która na tę okazję sprawdza się doskonale, czyli Dr.Hauschka (*4). Poza specjalnymi zestawami upominkowymi z migdałem oraz z różą, znajdziecie tez produkty do codziennej pielęgnacji, kremy oraz kosmetyki kolorowe. Na prezenty polecamy np. luksusowe olejki do kąpieli oraz balsamy pod prysznic, a także olejki do ciała, które opakowane są w pudełko w kształcie lampionu. Jeśli nie chcecie obdarowanych zaskoczyć czymś, co może ich uczulić lub niekoniecznie ulubionym zapachem, spróbujcie ofiarować coś z niebieskiej linii Med np. Krem lub Balsam z przypołudnika.

Zobacz Dr.HAUSCHKA...

Okres świąteczny

W nadchodzącym okresie świątecznym nasze wysyłki będą realizowane nieomal we wszystkie dni robocze, jedynym wyjątkiem będzie 23 grudnia. Ważna informacja dotycząca sklepu stacjonarnego w Łodzi – ostatni dzień, w którym możecie nas odwiedzić to 22 grudnia, a w Nowym Roku zapraszamy Was już 2 stycznia.

Zobacz kalendarz dni wolnych...

A na koniec...

Po szamponach przychodzi czas na odżywienie włosów i skóry głowy. Przychodzimy Wam z pomocą – wpiszcie w naszej wygodnej torbie kod rabatowy "stronghair", aby skorzystać z promocji na wszystkie odżywki do włosów (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 03/12/2016, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 02/12/2016 23:00 - 16/12/2016 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Makijaż/Oczy" i jej wszystkich podkategorii oraz "Twarz/Pielęgnacja okolic oczu" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 02/12/2016 23:00 - 16/12/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 02/12/2016 23:00 - 16/12/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Odżywki i maski" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 03 grudnia 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.