Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Złota polska jesień pozostaje legendą. Kolory złota i czerwieni wyglądają nieśmiało spod śniegu, a jak ten już stopnieje, brniemy raczej w zgniłe brązy. My – jako niepoprawni idealiści – chcemy jednak zaakcentować te kolory. I tak przez łańcuch skojarzeń i wzgląd na słowiańskie kolory włosów, które według niektórych historyków zapożyczone są z okolic nordyckich, znów skupiliśmy się na zdrowiu Waszej czupryny. Mamy też kilka nowych marek, a z przysłowiowych staroci możecie okazyjnie przebierać np. w pewnej marce francuskiej. Na koniec zaś nawołujemy do działania. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W naszym jesiennym koszyku promocji mamy teraz wszystkie szampony oraz produkty do stylizacji włosów (*3). Ot tak, zamiast jabłek. Choć jabłka, a w zasadzie bio-jabłka też znajdziecie, chociażby w szamponie Lavera do włosów normalnych oraz w Sante z dodatkiem pigwy w serii Family. Do stylizacji mamy naturalne produkty mocno utrwalające, takie jak lakier Logona, czy Sante, w których za utrwalenie odpowiedzialny jest szelak, ale zawierają one też substancje odżywiające włosy. Polecamy także produkty lekkie: Pianka rokitnikowa od Natura Siberica oraz Nawilżający spray Eubiona.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy niemiecką markę Cosnature, której produkty są certyfikowane przez Natrue. Wśród jej produktów znajdziecie niedrogie, ale dobrze skomponowane kremy na dzień i na noc, specjalne kremy do cery wrażliwej oraz szampony do włosów. Ich przebojem są wyciągi z granatu oraz z dzikiej róży. Jeśli lubicie, aby Wasz dom lśnił czystością i chcecie unikać szkodliwej chemii, spójrzcie na ekologiczne produkty marki Verde Orrizonte – płyny do czyszczenia, prania, zmywarki a także ręcznego zmywania. Nowinką jest nierafinowane masło shea od polskiej marki Shamasa, wygląda niesamowicie i jest w bardzo dobrej cenie.

Zobacz nowości...

Od producentów

Rabatem obejmujemy teraz francuską markę Coslys (*4). Znajdziecie w niej mnóstwo codziennych produktów m.in. Lawendowo-cytrynowy krem do mycia rąk, Mydło marsylskie w płynie z aromatyczną nutką pomarańczy, czy Naprawczy szampon z keratyną. Jest też uwielbiana przez dzieci Truskawkowa pasta do zębów oraz produkty dla mężczyzn: zarówno tradycyjny krem do golenia, jak i Potrójnie działający krem z ekstraktem z alpejskiego buku. Ciekawostki? Proszę bardzo – m.in. z mięty pieprzowej i zielonej herbaty Coslys stworzył Spray odświeżający oddech.

Zobacz COSLYS...

A na koniec...

Dla poszukujących zdecydowanego działania mamy kod rabatowy "serum" na wszystkie serum i olejki do twarzy (*5). Zdecydowanie użyjcie go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 18/11/2016, godz. 20:00.
*3 Promocja w okresie 18/11/2016 21:00 - 02/12/2016 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Włosy/Szampony" oraz "Włosy/Do stylizacji włosów" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 18/11/2016 21:00 - 02/12/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 18/11/2016 21:00 - 02/12/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Serum i olejki" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 18 listopada 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.