Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Jeśli śmiech to zdrowie, to w każdej sytuacji trzeba szukać ku niemu powodów. Może to być np. śmieszna cena, albo radość z przesyłki, która dotarła w całości, bo była dobrze zapakowana. Lśniący uśmiech to także białe zęby, choć my – nieco kontrowersyjnie – proponujemy do nich czarny produkt. Opowiemy o nowościach, o lecie, które u nas jest – wbrew pozorom – całkiem długie, a na koniec dodamy kolejny sposób na uśmiech. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Z radosnym uśmiechem wrzucamy do naszego koszyka cyklicznych promocji wszystkie żele, mleczka, toniki i mgiełki do twarzy oraz wszystkie produkty do pielęgnacji zębów (*3). Do oczyszczania twarzy znajdziecie zarówno produkty łagodne np. Mleczko do mycia twarzy z serii Pur Logona, ale też zdecydowane, jak np. Oczyszczająca pianka do twarzy z serii Oy! Green People. Jeśli zaś chodzi o pasty do zębów, przyjrzyjcie się koniecznie marce Ecodenta – tu znajdziecie przeciwpróchniczą pastę cynamonową oraz czarną pastę wybielającą. Ciekawe zestawienie, prawda? Sekretem tej pasty jest węgiel drzewny, mający działanie wybielające.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Natura Siberica proponuje ciekawy komplet Maskę nawilżającą i Balsam nawilżający do włosów z serii Saaremaa. W nim oczywiście mamy rdzennie nordyckie składniki – przede wszystkim bogatą w składniki odżywcze organiczną malinę moroszkę. Jeśli dalej zagłębicie się w tę markę odkryjecie wodorosty z Wysp Owczych, szkocki dziki oset i jałowiec syberyjski. Warto też wypróbować nowy szampon AnneMarie Borlind z kompleksem Aquarich, który jest kombinacją czarnego owsa i lecytyny. Witamy też u nas markę Natura Bella – to delikatne szampony, żele pod prysznic oraz szałwiowy płyn do higieny intymnej.

Zobacz nowości...

Od producentów

Mamy dla Was wszystkie kosmetyki Madara z dużym rabatem (*4). A dlaczego są one takie wyjątkowe? To m.in. przez składniki z krajów nadbałtyckich, w których lato jest krótkie, więc rośliny muszą szybko skupić całą energię, aby przyciągnąć owady. To powoduje, że ich owoce są silniejsze, aby przetrwać trudny klimat. W gamie produktów odnajdziecie delikatne szampony i płyny do kąpieli dla niemowląt, fluidy tonujące i mnóstwo produktów do pielęgnacji twarzy dopasowane do różnej cery i do różnego wieku. Są też ekskluzywne mieszanki szlachetnych olejów w serii Superseed.

Zobacz MADARA...

A na koniec...

Jeśli ładny zapach działa pozytywnie na Wasz uśmiech, to może spróbujecie wpisać w naszej wygodnej torbie kod rabatowy "fragrance", działający na wszystkie naturalne perfumy i dezodoranty (*5)?

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 05/11/2016, godz. 13:00.
*3 Promocja w okresie 05/11/2016 14:00 - 18/11/2016 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Żele i mleczka", "Twarz/Toniki i mgiełki" oraz "Twarz/Pielęgnacja zębów" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 05/11/2016 14:00 - 18/11/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 05/11/2016 14:00 - 18/11/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Perfumy i dezodoranty" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 05 listopada 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.