Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Dziś nasz newsletter musiał poczekać na swoją kolej, w końcu w Łodzi obchodzimy święto kosmetyki naturalnej, czyli targi BeEco. Przyznajemy, że wciąż w niewielkiej części są zwykłym jarmarkiem, ale na pewno warto je odwiedzać. Przy okazji zaś można wpaść do nas, a także obejrzeć piękny, wieczorny spektakl światła i dźwięku, czyli Light Move Festival. To kolejny oręż w walce z jesienną szaroburością, zaraz po naszych produktach promocyjnych. Napiszemy o szybkim tempie i pachnących balsamach do ust, na koniec zaś rozszerzymy pewien zakres. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na szaroburą pogodę będziemy wkrótce mieli dla Was wiele promocji, a pewnie znajdą się wśród nich też rzeczy bardziej kolorowe. Ale dziś zaczniemy od podstaw – w naszej cyklicznej promocji będą teraz wszystkie maski, peelingi, olejki i serum do twarzy (*3). Czyli po kolei zaczynamy od oczyszczania cery i płynnie przechodzimy do nawilżenia. No i natłuszczenia oczywiście, a najlepiej odpowiednio zrównoważonej kombinacji. Co ciekawe do wszystkiego – tak, tak, do oczyszczenia także – służą oleje, a możecie o tym poczytać na naszym blogu Magia Natury. Dla równowagi polecamy Wam także ciekawe Serum balansujące do twarzy od Natura Siberica.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Dla oczyszczania twarzy w szybkim tempie polecamy Wam nowy zestaw podróżny od Dr.Hauschka. To też świetna okazja, aby spróbować tych kosmetyków przez kilka dni, bo malutkie próbki w saszetkach nie do końca sprawdzają się przy delikatnych produktach, od których cera uczy się właściwego funkcjonowania dopiero po dłuższym czasie. Mamy też nowe wydanie kremów z serii Sanddorn od Alva – nawilżający na dzień i mocno odżywczy na noc. Jak sama nazwa wskazuje, króluje w nich olej z rokitnika tłoczony na zimno. Marilou Bio natomiast ciągle rośnie w siłę i z dnia na dzień będą u nas pojawiać się kolejne kosmetyki tej marki.

Zobacz nowości...

Od producentów

Mamy dla Was duży rabat na wszystkie kosmetyki Lavera (*4). Możecie więc skorzystać przede wszystkim na świetnych kosmetykach kolorowych, aby jeszcze skuteczniej walczyć z wszędobylskim "szaro, buro...". Spójrzcie też koniecznie na balsamy do ust – znajdziecie wśród nich lekką wersję Sensitiv, ale też limitowaną edycję Sweet Chai Tea z urokliwym aromatem herbaty, cynamonu, kardamonu, pieprzu, goździków i imbiru. Dobra wiadomość – kosmetyki naturalne Lavera możecie mieć bardzo szybko, bo zwykle mamy w magazynie 200 ich rodzajów.

Zobacz LAVERA...

A na koniec...

Zostajemy przy olejkach, ale tym razem na całe ciało. Skorzystajcie w naszej wygodniej torbie z kodu rabatowego "slipnroll" na wszystkie masła i olejki do ciała (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 09/10/2016, godz. 14:00.
*3 Promocja w okresie 09/10/2016 15:00 - 21/10/2016 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Serum i olejki" oraz "Twarz/Maski i peelingi" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 09/10/2016 15:00 - 21/10/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 09/10/2016 15:00 - 21/10/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Masła i olejki" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 09 października 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.