Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

O wiele spraw dbamy naturalnie. Ot tak, bez zbędnego zastanawiania się. To siła nawyku, którą warto wprawiać w ruch, aby mieć więcej czasu na sprawy wymagające większej uważności. Namawiamy Was, aby używanie kosmetyków naturalnych stało się Waszym naturalnym odruchem. A powody na dziś znajdziecie poniżej. Będzie skupienie na włosach, nowości na jesienną aurę, producent, który się nie boi oraz zaproszenie na spotkanie. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Nasze cykliczne promocje wycelowały teraz w produkty do włosów – maski, odżywki oraz farby (*3). Jeśli farbujecie już włosy naturalnymi produktami, to czas by uzupełnić zapasy, a jeśli ten krok przed Wami, przeczytajcie jak uniknąć rozczarowań, najlepiej na naszym blogu Magia Natury. W maskach i odżywkach mamy zarówno te ze składnikami mocno egzotycznymi ale i też z rodzimymi roślinami, które znane są od pokoleń. Warto tu przyjrzeć się markom rosyjskim, które są wyspecjalizowane w produktach do włosów, np. Natura Siberica czy Receptury Babci Agafii.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy ponownie markę Marilou Bio, w której producentowi udało się połączyć w całość wysoką jakość, potwierdzoną certyfikatami Ecocert, nowoczesny i minimalistyczny design oraz dobrą cenę. Mamy też ich nowe produkty, np. świetny na jesień i zimę Wielofunkcyjny krem relaksujący skórę. Od Sante mamy nowe maseczki w saszetkach, w tym antystresową z bio-olejem migdałowym i witaminą E. Idąc zaś tropem jesiennej aury, proponujemy zaopatrzyć się w Świerkowy olejek do kąpieli na wiatr i niepogodę od Dr.Hauschka.

Zobacz nowości...

Od producentów

Poznajcie się bliżej z marką Green People, choćby dlatego, że wszystkie jej produkty są teraz w promocji (*4). Ale nie tylko – to marka, która bardzo świadomie podchodzi do kosmetyki naturalnej, a jej założycielka Charlotte Vohtz nie boi się odpowiadać publicznie na trudne pytania. W gamie produktów znajdziecie produkty codzienne dla dzieci i dorosłych, serie bezzapachową, specjalistyczne kosmetyki do cery dojrzałej Age Defy+ oraz skuteczne dezodoranty. Dla nastolatków na pewno warto polecić serię Oy! mającą na celowniku cerę trądzikową.

Zobacz GREEN PEOPLE...

Wydarzenie w sklepie stacjonarnym

Zapraszamy na dermokonsultacje prowadzone przez specjalistę Sylveco. Będą bezpłatne badania skóry, testowanie kosmetyków Sylveco, Biolaven oraz Vianek, indywidualne porady oraz dodatkowe próbki do zakupionych kosmetyków tych marek. Miejsce: Łódź, ul. Ajnenkiela 18. Termin: 29 września w godzinach od 12:00 do 18:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie się mailowo lub telefonicznie.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Przymrozki na razie chyba tylko nad ranem, ale zadbane i odpowiednio nawilżone i natłuszczone usta przydadzą się w każdej chwili. Zatem wszystkie produkty do pielęgnacji ust będą tańsze, jeśli w naszej wygodnej torbie użyjecie kodu rabatowego "lipcare" (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 24/09/2016, godz. 15:00.
*3 Promocja w okresie 24/09/2016 16:00 - 07/10/2016 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Włosy/Odżywki i maski" oraz "Włosy/Farby" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 24/09/2016 16:00 - 07/10/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 24/09/2016 16:00 - 07/10/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Pielęgnacja ust" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 24 września 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.