Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Co zasiejesz to i zbierzesz. My zbieramy jesienią nieco owoców i magazynujemy nieco warzyw. A wam proponujemy uzupełnienie zapasów kosmetyków kolorowych o te, które skomponują się z jesiennymi barwami. Pokażemy też, co potrafi Walerian, a właściwie waleriana. Wszystko w nurcie filozoficznym, ale wokół człowieka. A jak już znajdziemy Wam powód, żeby do nas zadzwonić, a potem kolejny, żeby nas odwiedzić, to przekażemy coś na koniec w ręce Waszych najbliższych. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

W ramach przygotowań do jesieni, do naszej kolejnej odsłony cyklicznych promocji wrzucamy wszystkie kosmetyki kolorowe do makijażu twarzy (*3). I choć życzymy sobie, żeby za oknem było głównie złoto, to w kolorach możecie przebierać do woli. Spójrzcie koniecznie na ogromny wybór naturalnych róży wśród których odnajdziecie mineralny z dodatkiem bursztynu od Uoga Uoga. Warte uwagi są też korektory i kryjące podkłady, aby zamaskować wszelkie niedoskonałości cery. Są też podkłady i pudry transparentne, których zadaniem jest najczęściej rozświetlanie, czyli dodawanie blasku skórze twarzy. Na ostatnie promienie słońca dorzucamy Wam także promocję na wszystkie produkty do ochrony przed UV (*3).

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Witamy w naszym sklepie niemiecką markę Speick. To nowoczesna kontynuacja doskonałej tradycji zapoczątkowanej w latach międzywojennych przez antropozofa Waltera Rau. Zafascynował się on działaniem jednej z alpejskich odmian kozłka, inaczej zwanego walerianą. Dziś zwracamy Waszą uwagę na bardzo łagodne mydła Melos Bio. Dla poszukujących nowości mamy także okazję – do mleczka do demakijażu 2 w 1 od Lavery dołączamy teraz mini krem pielęgnacyjny z masłem shea i olejem ze słodkich migdałów. Zestaw ten pochodzi z linii Basis Sensitiv – delikatnych kosmetyków z bardzo dobrą ceną.

Zobacz nowości...

Od producentów

Skoro wspomnieliśmy już o antropozofii, czas na kolejna markę, która powstała w zgodzie z tą filozofią. To Dr.Hauschka, której produkty oddajemy w Wasze ręce z dużym rabatem (*4). Nie sposób się nie pochwalić, że jesteśmy jednym z niewielu punktów, który ma w swojej ofercie pełny asortyment tej marki, pochodzący z oficjalnego i – co najważniejsze – wspieranego przez producenta źródła. Spróbujcie koniecznie produktów codziennych, ale także serii MED, czy doskonałych kosmetyków kolorowych. Służymy pomocą w doborze pielęgnacji – dzwońcie, piszcie, czatujcie lub odwiedźcie nas w sklepie stacjonarnym!

Zobacz Dr.HAUSCHKA...

Wydarzenie w sklepie stacjonarnym

Zapraszamy na dermokonsultacje prowadzone przez specjalistę Sylveco. Będą bezpłatne badania skóry, testowanie kosmetyków Sylveco, Biolaven oraz Vianek, indywidualne porady oraz dodatkowe próbki do zakupionych kosmetyków tych marek. Miejsce: Łódź, ul. Ajnenkiela 18. Termin: 29 września w godzinach od 12:00 do 18:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie się mailowo lub telefonicznie.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Dla Panów też coś znajdziemy – wszystkie męskie kosmetyki wrzucone do naszej wygodnej torby i uzupełnione kodem "manlikeakid" są dostępne z rabatem (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 08/09/2016, godz. 15:00.
*3 Promocja w okresie 10/09/2016 00:00 - 23/09/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż/Twarz" i jej wszystkich podkategorii, "Twarz/Samoopalacze i ochrona UV", "Ciało/Samoopalacze i ochrona UV" oraz "Mama i dziecko/Ochrona UV" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 10/09/2016 00:00 - 23/09/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 10/09/2016 00:00 - 23/09/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Mężczyźni" i jej wszystkich podkategorii do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 10 września 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.