Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Pod deszczowym prysznicem nie za bardzo można się umyć. Za to pod ogródkowym już jak najbardziej. I choć ogródek jest nieobowiązkowy, to może gdzie indziej znajdziecie ślimaka? A co może mieć on wspólnego z kosmetykami naturalnymi? Teraz to już sporo. Wrócimy też do tematu brzozy, a także do aromatycznych peelingów. A na koniec akcja-koncentracja. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Pod nasz cykliczny prysznic promocji trafiają tym razem wszystkie żele pod prysznic, mydła, a także inne produkty do oczyszczania ciała, jak glinki, maski i peelingi (*3). Ostatnimi czasy przybyło nam sporo tych ostatnich – z Organic Shop znajdziecie m.in. Rozgrzewający peeling czekoladowy, Solny wyszczuplający albo też pięknie pachnące Słodki migdał, czy Miodowy cynamon. Wśród mydeł polecamy zaś bardzo delikatne mydło Alep z nutką – a dokładnie 1% - oleju laurowego. Za to Logona ma dla Was bardzo ciekawe żele pod prysznic np. relaksujący z lawendą.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Mamy wreszcie naturalną propozycję dla wielbicieli kosmetyków ze śluzem ślimaka. Orientana proponuje zarówno krem do twarzy, jak i krem do oczu. O losy samych ślimaków nie musicie się martwić, one nie cierpią podczas tego procesu. Kremy zawierają ponadto oleje ze słodkich migdałów, a także z kamelii japońskiej oraz składnik delikatnie rozjaśniający – ekstrakt z punarnavy. Jeśli pamiętacie jeszcze francuską markę Naturado en Provence, to macie teraz doskonałą okazję wrócić do ich doskonałych szamponów z glinkami.

Zobacz nowości...

Od producentów

A co u nas znajdziecie z marki Madara? Na pewno ich bestsellery jak Kwiatowa pianka oczyszczająca do twarzy, Bio-aktywny dezodorant, czy też Zaawansowany krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Wrinkle Smoothing z serii Time Miracle. Ale i one trafiają do naszej producenckiej promocji, bo teraz wszystkie kosmetyki Madara możecie kupić ze sporym rabatem (*4). A czy te łotewskie produkty mają coś wspólnego ze zwykłą brzozą? Trochę mają, bo znajdziecie w nich sporo ekstraktów z brzozy, pamiętajcie jednak, że na dalekiej północy występują nieco inne gatunki takie, które doskonale radzą sobie z bardzo minusowymi temperaturami, a tę wytrzymałość przenoszą później na nasze komórki skóry.

Zobacz MADARA...

A na koniec...

Dla skoncentrowaych fanów skoncentrowanych produktów mamy – do wpisania w naszej wygodnej torbie – kod rabatowy "serum" na – surprise, surprise – wszystkie serum i olejki do twarzy (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 30/07/2016, godz. 23:00.
*3 Promocja w okresie 31/07/2016 00:00 - 12/08/2016 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Ciało/Żele pod prysznic", "Ciało/Mydła" oraz "Ciało/Peelingi, glinki, maski" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 31/07/2016 00:00 - 12/08/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 31/07/2016 00:00 - 12/08/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Serum i olejki" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 31 lipca 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.