Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Co tam słychać w Waszych słuchawkach? Bez zakłóceń? A wakacje? Bez zakłóceń? Jakkolwiek by było, my martwimy się, aby na cerze nie było zbędnych zakłóceń. Podążamy także za trendami i nie, nie będzie to poszukiwanie smartfonem stworków, a raczej coś o zdrowiu. Czy da się zabezpieczyć usta przed słońcem i jak lekko, acz skutecznie zabezpieczyć się przed potem, napiszemy potem, bliżej już końca. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Promocje cykliczne to tym razem wszystkie toniki, mgiełki, żele i mleczka do twarzy oraz produkty do pielęgnacji zębów (*3). Może więc nie zakłócać tego wakacyjnego czasu niepotrzebnymi procedurami, a pozwolić jej – porządnie oczyszczonej – nieco odpocząć. Sprawdźcie koniecznie Jagodowy koktajl oczyszczający z żurawiną i jarzębiną od Kivvi a do codziennego mycia Żel myjący od Biolaven. Mleczka oczyszczające najlepiej dobierać do typu cery, a do każdego znajdziecie coś u nas.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Odkwaszanie organizmu to modny trend, za którym podąża również Fitne, proponując zasadowy krem do twarzy, który przywraca i pomaga w utrzymaniu równowagi pH skóry. Do kompletu dobierzecie Zasadowy lotion do ciała oraz Balsam pod prysznic. A kto pamięta, że Madagaskar to nie tylko film rysunkowy, ale i niedoszła polska kolonia? Tak, czy owak mamy dla Was nowość – Nawilżającą żelową maskę do twarzy z madagaskarski aloesem od Organic Shop. A dla poszukujących serii limitowanych, proponujemy nadający objętości tusz do rzęs w kolorze antracytowym od Lavery.

Zobacz nowości...

Od producentów

Nadajemy wiadomość bez zakłóceń, że w kąciku producenckim dominuje teraz Lavera – wszystkie kosmetyki tej marki są dostępne z rabatem (*4). Zaopatrzcie się przy tej okazji w produkty ochronne. Kto miał słońcem poparzone usta, ten wie na pewno, że pomoże pomadka z filtrem. Mamy taką, z filtrem SPF10, a dodatkowo wodoodporną. Ale w Laverze możecie szukać też produktów codziennych, jak i bardzo wyspecjalizowanych. Nie zapomnijcie o makijażu i wykorzystajcie tę okazję do maksimum.

Zobacz LAVERA...

A na koniec...

Jeśli wakacje – to lekkie zapachy. Takie są właśnie naturalne perfumy i dezodoranty, które kupicie teraz taniej, używając w naszej wygodnej torbie kodu rabatowego "fragrance" (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 16/07/2016, godz. 11:00.
*3 Promocja w okresie 16/07/2016 12:00 - 29/07/2016 20:00, dotyczy produktów w kategoriach "Twarz/Żele i mleczka", "Twarz/Toniki i mgiełki" oraz "Twarz/Pielęgnacja zębów" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 16/07/2016 12:00 - 29/07/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 16/07/2016 12:00 - 29/07/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Perfumy i dezodoranty" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 16 lipca 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.