Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Znów wkraczamy w lato z promiennym uśmiechem. Śmiejące oczy to w takim przypadku podstawa, a błysk w oku może być wspomagany np. perłowym pigmentem. Napiszemy też o kluczu do sukcesu dla cery trądzikowej, a potem o burzy i przychodzącej po niej nocy. Zaprosimy Was na podziwianie nagród pod ręcznikiem, końcowa zaś odsłona będzie właśnie o odsłanianiu. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na początek lata mamy dla Was w cyklicznej promocji wszystkie kosmetyki kolorowe do makijażu oczu oraz wszystkie preparaty do pielęgnacji okolic oczu (*3). W tej ostatniej kategorii odnajdziecie mnóstwo odżywczych balsamów pod oczy, kuracji i odżywek do rzęs oraz olejów. Są też specjalistyczne kompresy odświeżające do oczu, maski z jedwabiu, czy też serum zwane wypełniaczem zmarszczek. Lavera proponuje Błyskawicznie rozjaśniający krem pod oczy z drobinkami perłowego pigmentu. Działa on na zmarszczki podwójnie, zarówno w głębi cery jak i wchodząc w igraszki ze światłem na powierzchni.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Na pomoc odwodnionej cerze wychodzi z nowym produktem Madara. To Intensywne serum regenerujące SOS Hydra Repair. Zawiera ekstrakty z nadbałtyckiej peonii, siemienia lnianego, a także kwas hialuronowy. Dla nastolatków mamy Balansujące mleczko do oczyszczania i Balansujący krem z serii Teen od Bjobj. To słowo klucz dla cery trądzikowej, aby przywrócić jej naturalną równowagę. A w Organic Shop tym razem Mandarynkowa Burza a po niej Nocna pokusa – to żele pod prysznic ze zdecydowanymi aromatami. Dla praktycznych – kolejny raz sztandarowa pasta do zębów Lavera jest w powiększonym opakowaniu.

Zobacz nowości...

Od producentów

Na lato dobrze mieć pod ręką jakiś dobry balsam przed i po opalaniu. Tu z pomocą przyjdą nieocenione kosmetyki Dr.Hauschka – bo cała ta marka jest teraz dostępna z rabatem (*4). Polecamy Waszej uwadze oczyszczający komplet: Kąpiel parową i Maseczkę oczyszczającą z ziemią borowinową. Wystarczy stosować raz w tygodniu choć przyznamy, że potrzeba nam na to 20-30 minut, ale to czas w większości spędzony z dala od świata pod ręcznikiem. W kosmetyce subtelnie kolorowej, zajrzyjcie do nas po Puder tonujący, który nie dość że maskuje niedoskonałości, tonizuje cerę, to jeszcze jest zdobywcą wielu nagród.

Zobacz Dr.HAUSCHKA...

A na koniec...

Ze zmianą pór roku coraz więcej naszych kończyn wyziera na słońce. Teraz mamy dla Was kod rabatowy "limbo", który po wpisaniu w naszej wygodnej torbie, da Wam rabat na produkty do pielęgnacji dłoni i stóp (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 19/06/2016, godz. 11:00.
*3 Promocja w okresie 19/06/2016 12:00 - 01/07/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż/Oczy" i jej wszystkich podkategorii do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 19/06/2016 12:00 - 01/07/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 19/06/2016 12:00 - 01/07/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Pielęgnacja okolic oczu", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 19 czerwca 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.