Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Burza włosów kontra burza z deszczem i silną wichurą? Coś tej wiosny mamy to zmaganie nieco zbyt często. Do obrony mamy dla Was mnóstwo produktów, a może nawet namówimy Was na zmianę koloru? Zajmiemy się też karkołomnym tłumaczeniem nazwy nowej marki, zajrzymy na lodowiec, no i sprawdzimy czy w Waszym uśmiechu gości zawsze kosmetyka naturalna. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Wszystkie odżywki i maski do włosów, a także wszystkie farby trafiają od dziś do naszych cyklicznych promocji (*3). Jeśli chcecie, aby Wasze doświadczenie z farbowaniem naturalnymi farbami przebiegło pomyślnie, a zwłaszcza jeśli macie włosy bardzo grube, siwe bądź zniszczone farbowaniem chemicznym, sprawdźcie preparat oczyszczający od Logony. Zastosowany przed farbowaniem przygotowuje włosy na wiele sposobów. Zajrzyjcie też do masek i odżywek, bo tam cały przekrój produktów – od najprostszych jednoskładnikowych, takich jak masła, czy hydrolaty, po starannie skomponowane z wielu ekstraktów i olejów.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Mamy nową markę, która nazywa się Kafe Krasoty, a którą postanowiliśmy przetłumaczyć jako Salon Piękności. Znajdziecie w niej np. Antycellulitowy krem do ciała na bazie masła shea oraz soku z grejpfruta. Bardzo ciekawą propozycją są także balsamy do włosów, jest ich kilka do wyboru, w tym do włosów wypadających, w którym znajdziecie ekstrakt z magnolii. Luvos proponuje nową odsłonę maseczek do twarzy, a Lavera innowacyjny żel do paznokci Pastel Notes z aktywnymi perełkami. Do kąpieli koniecznie wypróbujcie musujące kule od Ecolab.

Zobacz nowości...

Od producentów

Zapraszamy do przebierania i wybierania produktów So’bio etic, bo teraz wszystkie mamy je w promocji (*4). Ten francuski producent nie przestaje zadziwiać nas swoimi innowacjami. Na przykład, aby dodać skórze energii stosuje wodę z topniejących szwajcarskich lodowców. Do tego w specjalnym procesie prowadzonym w ciekłym azocie, dokonuje wyodrębnienia cennych składników z alg Laminaria Hyperborea. To wszystko w zgodzie ze swoją nadrzędną zasadą ścisłej etyki. A u nas odnajdziecie szeroką gamę ich produktów od codziennej pielęgnacji po doskonały makijaż.

Zobacz SO'BIO etic...

A na koniec...

Mamy nadzieję, że dawno przestawiliście się już na naturalne pasty do zębów. My przestawiamy ich ceny na lepsze – wpiszcie w naszej wygodnej torbie kod rabatowy "strongteeth", działający dla wszystkich produktów do pielęgnacji zębów (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 04/06/2016, godz. 15:00.
*3 Promocja w okresie 04/05/2016 16:00 - 17/06/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Odżywki i maski" oraz "Włosy/Farby" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 04/05/2016 16:00 - 17/06/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 04/05/2016 16:00 - 17/06/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Pielęgnacja zębów", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 05 czerwca 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.