Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Jakie to dziwne czasy, w których wszyscy są zabiegani i wciąż zabiegają o rzeczy materialne. Przydałoby się coś dla ducha, a my proponujemy, aby zrobić to poprzez coś dla ciała. I choć "na mieście" trudno znaleźć zabiegi kosmetyczne wykonywane przy użyciu kosmetyków naturalnych, to zawsze można je sobie zafundować w domu. Będzie też coś dla alergików, potem duże butelki i na koniec coś ku uzupełnieniu. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Dla ciała mamy w promocji wszystkie peelingi, glinki, maski, mleczka, balsamy, masła i olejki (*3). Niech źródłem inspiracji dla Was będzie naszej tytułowe zdjęcie. A jeśli przyjrzycie się bliżej olejom, na pewno odkryjecie, że mnóstwo z nich może być stosowane także do twarzy. Jeśli macie w planie jakiś prezent, poszukajcie promocyjnych zestawów do ciała, np. różanego od Orientany. Nie sposób zapomnieć o glinkach, które mamy zarówno w wersji sypkiej, jak i wymieszane z olejkami.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Miód z cynamonem – to bardzo aromatyczne połączenie znajdziecie teraz w peelingu do ciała marki Organic Shop. Znajdziecie w niej również ciekawe żele pod prysznic, w tym – uwaga, uwaga – odmładzający z wyciągiem z lotosu. Jeśli męczą was wiosenne pyłki, koniecznie sięgnijcie po specjalny spray od Flora Natura. To mieszanka olejków eterycznych, które rozpylone w powietrzu mają działanie oczyszczające. Dla tych z Was, którzy intensywnie używają oleju arganowego, mamy propozycję z jaśminową nutką zapachową od Alepii.

Zobacz nowości...

Od producentów

Coslys zagości dziś w naszym w kąciku producenckim i da Wam rabat na wszystkie produkty tej marki (*4). Warto zaopatrzyć się w codzienne produkty pod prysznic, jak na przykład żel z czerwonymi owocami w dużej butelce w naprawdę dobrej cenie. W sporym opakowaniu mamy też mocno pachnący eukaliptusem żel do higieny intymnej. Do cery tłustej i mieszanej znajdziecie tonik matujący, doskonały zarówno do użycia po oczyszczeniu, jak i w ciągu dnia do odświeżenia cery.

Zobacz COSLYS...

A na koniec...

Dla twarzy też coś mamy. Oddajemy w Wasze ręce kod rabatowy "facecream" na wszystkie kremy i fluidy do pielęgnacji twarzy (*5). Koniecznie wpiszcie go w naszej wygodnej torbie.

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 08/05/2016, godz. 09:00.
*3 Promocja w okresie 08/05/2016 10:00 - 20/05/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Peelingi, glinki, maski", "Ciało/Mleczka i balsamy" oraz "Ciało/Masła i olejki" do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 08/05/2016 10:00 - 20/05/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 08/05/2016 10:00 - 20/05/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Kremy i fluidy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 08 maja 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.