Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Tak, to już 4 lata. Dziwna rocznica, bo taka jakoś mało okrągła. Cóż, poczekamy na następną, ale w ten urodzinowy czas mamy dla Was także zestaw promocji. I na majówkę – ku ochronie – też coś się znajdzie. Do tego ciekawe nowości z Litwy w domenie naturalnego makijażu, a dla spragnionych codziennych produktów – ogromna marka. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na ten majówkowy czas wrzucamy do naszych cyklicznych promocji wszystkie podkłady, pudry, róże i korektory do twarzy oraz produkty do ochrony przed UV (*3). Co do tej ochrony, to wiemy dobrze, że ważna jest przez cały rok, ale teraz szczególnie polecamy o niej nie zapominać, bo pogoda bywa zdradliwa. A w promocyjnych kosmetykach do makijażu twarzy znajdziecie wiele rodzajów pudru np. jedwabny sypki od Coleur Caramel, czy organiczny kompakt od So’Bio etic. Mamy też typowo mineralne patenty na gładką cerę – podkłady i róże od Uoga Uoga.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Uoga Uoga proponuje Wam bardzo ciekawą nowość. To "tint", czyli produkt który może jednocześnie służyć jako błyszczyk do ust, jak i róż do policzków. Koniecznie wypróbujcie to uniwersalne połączenie. Z tej marki mamy też nowy kolor korektora: niebiesko-zielony oraz sypkie cienie do powiek w 20 odcieniach. Jest też nowy eyeliner. Od Planeta Organica mamy dwa produkty do oczyszczania twarzy: fito-emulsję i żelowy mus.

Zobacz nowości...

Od producentów

Nie mogliśmy oprzeć się pokusie, aby urodzinowo dać Wam rabaty na jakąś dużą markę. I nie oparliśmy się – teraz możecie kupić kosmetyki Lavera w lepszych cenach (*4). Jakby tego było mało zwracamy Waszą uwagę na to, że dotyczy to też promocyjnych produktów np. pasty do zębów dla dzieci +33% gratis, czy kremu do rąk w dwupaku. Jeśli chcecie podarować komuś drobiazg – na pewno przydadzą się różnorodne maski w saszetkach zarówno do cery, jak i do włosów.

Zobacz LAVERA...

A na koniec...

Dodatkowo w naszej wygodnej torbie możecie skorzystać z kodu rabatowego "stronghair" na wszystkie odżywki i maski do włosów (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 23/04/2016, godz. 15:00.
*3 Promocja w okresie 23/04/2016 17:00 - 06/05/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż/Twarz" i jej wszystkich podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 23/04/2016 17:00 - 06/05/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 23/04/2016 17:00 - 06/05/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Odżywki i maski", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 23 kwietnia 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.