Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Rozglądamy się i szukamy znaków wiosny. W ogrodzie Skarbca Natury pierwsze cebulki już wykiełkowały, uznajemy więc, że to już! Na początek zajmiemy się oczyszczeniem skóry. Dalej tym, co trzeba nałożyć pod makijaż. Potem znów duża marka wkroczy na scenę, a my pochwalimy się naszą logistyką. Na koniec zaś skrócona instrukcja obsługi naszej wygodnej torby. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Na początek wiosny umieszczamy w naszych cyklicznych promocjach wszystkie maski, peelingi, serum i olejki do twarzy (*3). Do oczyszczenia skóry tłustej wypróbujcie Ultra oczyszczającą maseczkę Detox od Madary, która oparta jest na bardzo bogatym w minerały błocie z łotewskiego jeziora. Jeśli Wasza cera potrzebuje mocnego odżywienia, sięgnijcie po Serum z bio-granatem i koenzymem Q10 od Logony. Ma ono bardzo ciekawą formę wyciągu z granatu, aby z niego jak najwięcej „wyciągnąć”. Do tego oczywiście mamy dla Was ogromny wybór olejów.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Couleur Caramel proponuje Wam dwie ciekawe wygładzające bazy pod makijaż. Wersja matująca absorbuje nadmiar sebum, zaś rozświetlająca – na bazie hydrolatu z bławatka – doskonale nawilży cerę. Jeśli lubicie markę Alepia, do kanonu klasyków dołącza teraz mydło z różową glinką. Mamy także ciekawy zestaw od Lavery do cery dojrzałej oparty na serii z żurawiną i olejem arganowym. Wciąż dodajemy również kolejne kosmetyki Kivvi.

Zobacz nowości...

Od producentów

Do zaproponowania Wam promocji na dużą ilość kosmetyków naturalnych zaprosiliśmy dziś Logonę (*4). Spójrzcie na ogromy wybór szamponów, wśród których zarówno te oparte na tradycyjnych ziołach jak pokrzywa, jałowiec, czy rumianek, jak i na goji, kofeinie, czy bambusie. Znajdziecie tam również ciekawą propozycję szamponów koloryzujących. Do ciała zaś polecamy lotiony z serii Energy, Harmony i Vitality. W tej samej nucie znajdziecie też odpowiadające im żele pod prysznic.

Zobacz So'Bio etic...

Nasza logistyka

Jeśli lubicie, aby wybrane produkty docierały do Was szybko, jesteśmy tego najlepszym przykładem. Mamy w magazynie ponad 2000 rodzajów produktów. Przypominamy też, że zamówienia na produkty dostępne od ręki, złożone w dniu roboczym do godziny 12:00, wysyłamy tego samego dnia.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Kody rabatowe to także stały punkt naszego programu. Wystarczy wpisywać je w naszej wygodnej torbie. Tym razem skorzystajcie z kodu "bodymilk" na wszystkie mleczka i balsamy do ciała (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 27/03/2016, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 27/03/2016 13:00 - 08/04/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Serum i olejki" oraz "Twarz/Maski i peelingi", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 27/03/2016 13:00 - 08/04/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 27/03/2016 13:00 - 08/04/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Mleczka i balsamy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 28 marca 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.