Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Wiatr wieje i czasem czuć w nim wiosnę, a czasem lodowaty chłód. Ten pierwszy zachęca do uwolnienia włosów spod czapki, mamy więc dla Was promocję, żeby jednak jakoś nad nimi panować. Tego drugiego zaś strzeżemy się, choć nie do końca nam to wychodzi. Powiemy co – poza kompotem o różnym stężeniu – można zrobić z porzeczek, jak odświeżać pomieszczenia i skąd wziąć kolory. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Fokus na czupryny! W naszych cyklicznych promocjach znajdziecie teraz produkty do ujarzmiania (inaczej fachowo – do stylizacji) włosów oraz wszystkie szampony (*3). Popatrzcie na naturalne lakiery do włosów. Są tak skonstruowane, aby uniknąć szkodliwych rozpuszczalników, a zamiast nich mają wodę i organiczny alkohol. Do kompletu znajdziecie także żele, pianki i woski. W setkach szamponów znajdziecie zarówno takie do codziennej pielęgnacji, jak i do intensywnej regeneracji włosów. Mamy też wersje podróżne choćby z serii Kąpiel Agafii, znanej też pod nazwą Bania Agafii.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Mamy dla Was nową markę Kivvi. Mówi ona o sobie, że jest po pierwsze naturalna, po drugie litewska, a po trzecie, że jej kosmetyki oparte są na różnych leśnych owocach z nadbałtyckich lasów. Dziś prezentujemy Wam dwie serie. Jedna oparta jest na znanych nam doskonale z dużej ilości witamin czarnych porzeczkach. Druga zaś na specyficznym gatunku pigwy Pyrus Cydonia. W obydwu znajdziecie toniki i doskonałe kremy do twarzy. Do cery dojrzałej Madara ma dla Was teraz zaawansowane kremy z serii Time Miracle.

Zobacz nowości...

Od producentów

Teraz możecie wypróbować, albo też wziąć więcej na zapas, kosmetyki naturalne So’Bio etic, bo mamy je dla Was ze specjalnym rabatem (*4). Wśród nich zarówno peelingi do twarzy z różą anjou, sporo produktów opartych na oleju arganowym, specjały hipoalergiczne i do skóry wrażliwej, wyraziste tusze do rzęs i inne kosmetyki kolorowe. W ofercie znajdziecie także hydrolaty m.in. różany, chabrowy i z kwiatów pomarańczy. Jeśli szukacie odświeżacza powietrza, znajdziecie doskonałą ku temu mieszankę 21 olejków eterycznych.

Zobacz So'Bio etic...

Sklep stacjonarny

Wietrzna pogoda niestety nie sprzyja zdrowiu naszej załogi. Zimne podmuchy spowodowały, że sklep stacjonarny będzie w nadchodzącym tygodniu pracował w ograniczonym zakresie. Dlatego ogromnie przepraszamy i prosimy, abyście przed przyjazdem do nas zajrzeli na stronę Nasze Sklepy. Nie martwcie się natomiast o swoje wysyłki, bo nasz magazyn wysyłkowy pracuje pełną parą.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Wiosna już chyba za pasem, mamy więc dla Was nieco koloru. W naszej wygodnej torbie możecie wpisać kod rabatowy "eyecolor", który da Wam rabat na kosmetyki do makijażu oczu (*5).

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 12/03/2016, godz. 12:00.
*3 Promocja w okresie 12/03/2016 13:00 - 25/03/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Włosy/Szampony" oraz "Włosy/Do stylizacji włosów", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 12/03/2016 13:00 - 25/03/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 12/03/2016 13:00 - 25/03/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Makijaż/Oczy" oraz jej wszystkich podkategorii, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 12 marca 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.