Ten e-mail zawiera piękną grafikę. Włącz wyświetlanie obrazków lub wyświetl w przeglądarce. Nie stosujemy obrazków i linków śledzących Twoją indywidualną aktywność.
Skarbiec Natury
TWARZ CIAŁO WŁOSY MAKIJAŻ MAMA i DZIECKO MĘŻCZYŹNI AKCESORIA i INNE
PROMOCJE w Skarbcu Natury
----

Dzień dobry,

Kwiatki miła rzecz. Zwłaszcza w nadchodzącym Dniu Kobiet. Obawiamy się tylko, że jesteśmy w obecnym sezonie skazani na holenderskie. Czemu by więc nie zastąpić choćby części z nich malutkim podarunkiem. Z naszych półek na pewno coś wybierzecie, a najlepiej coś promocyjnego, bo to cieszy podwójnie. Będzie też remake klasyków oraz coś pachnącego. Miłej lektury!

Zespół Skarbca Natury

Promocje

Do tych marcowych goździków dokładamy w naszej cyklicznej promocji wszystkie kremy i fluidy pielęgnacyjne do twarzy (*3). Jak jest ich wiele przekonają się Ci z Was, którzy – po wybraniu tej kategorii – odważą się nacisnąć znaczek nieskończoności. Na opakowaniach znajdziecie magiczne skróty np. BB, CC i LL, ale postaraliśmy się, aby w opisach je rozszyfrować. Polecamy wam kremy rodzinnej firmy Provida Organics, w tym bardzo unikalne i nazywane roślinną wazeliną kremy Melkfett.

Zobacz promocje...

Nowe produkty

Lubicie limitowane edycje do makijażu od Dr.Hauschka? Tak, pojawiają się i znikają, ale czasem najlepsze pomysły wracają. Koniecznie spójrzcie na paletę cieni do powiek z serii "Dear Eyes...", róż do policzków z serii "Natural Pastels" oraz konturówkę z serii "Chór". Od tego samego producenta mamy też kilka produktów z dołączonymi gratisami. Z receptur Babci Agafii odnotowaliśmy sporo nowości do włosów, a z Natura Siberica nowe kremy do twarzy z bardzo ciekawymi składnikami z nietypowych roślin. Do oczyszczenia twarzy polecamy zaś fito-mleczko od Planeta Organica.

Zobacz nowości...

Od producentów

Sporo mamy ostatnio nowości od Natura Siberica, postanowiliśmy więc, że wszystkie kosmetyki tej marki będą teraz dostępne z rabatem (*4). Wśród nich mamy mnóstwo produktów do mycia i odżywiania włosów, ale też wyspecjalizowane kremy do twarzy, zarówno do cery młodzieńczej, jak i do dojrzałej. Ciekawostką do codziennego wykorzystania jest Zmiękczające mydło w płynie z białą sosną, jaśminem i zieloną herbatą. A do zadań specjalnych Wypełniacz zmarszczek z czarnym kawiorem.

Zobacz NATURA-SIBERICA...

Sklep stacjonarny

W nadchodzącym tygodniu nasz sklep stacjonarny będzie otwarty w ograniczonym zakresie. Jeśli wybieracie się do nas, prosimy abyście na stronie "Nasze sklepy" sprawdzali aktualne godziny otwarcia. Magazyn wysyłkowy pracuje normalnie.

Zobacz nasze sklepy...

A na koniec...

Bardzo naturalnym prezentem mogą okazać się perfumy. Bez względu na to, czy ten prezent jest dla Was, czy dla kogoś, oddajemy w Wasze ręce kod rabatowy "fragrance" na wszystkie perfumy i dezodoranty (*5). Wpiszcie go w naszej wygodnej torbie!

Na zakupy!

----
Specjalnie dla Ciebie! Najlepsze oferty! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Odwiedź nas ponownie na Skarbiec-Natury.pl lub wstąp osobiście do naszych sklepów.
Polub nas na Facebook.
* Przy zamówieniu złożonym w sklepie internetowym za kwotę minimum 150 zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych pocztą ekonomiczną lub do paczkomatu, z wyłączeniem produktów z kategorii "Środki czystości" i niektórych innych wyraźnie oznakowanych produktów z pozostałych kategorii.
** Stan na dzień 26/02/2016, godz. 13:00.
*3 Promocja w okresie 26/02/2016 14:00 - 11/03/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Twarz/Kremy i fluidy", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*4 Promocja w okresie 26/02/2016 14:00 - 11/03/2016 20:00, do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.
*5 Promocja wyłącznie przy zakupie w sklepie internetowym, w okresie 26/02/2016 14:00 - 11/03/2016 20:00, dotyczy produktów w kategorii "Ciało/Perfumy i dezodoranty", do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami.

(nie lubimy gwiazdek i pisania małym druczkiem, chcemy jednak, abyście mogli od nas egzekwować to, co Wam obiecaliśmy)

Dodaj adres newsletter@skarbiec-natury.pl do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że otrzymasz naszą następną dobrą wiadomość. Ten newsletter został wysłany w dniu 26 lutego 2016r.

Tu przeczytasz politykę prywatności dla listy subskrybentów. Aby wypisać się z listy, wpisz ponownie swój adres e-mail na głównej stronie sklepu Skarbiec-Natury.pl, bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio - dane kontaktowe poniżej.

Nadawcą listu jest: EkoDrogeria "Skarbiec Natury", ul. Ajnenkiela 18, 91-357 Łódź, http://skarbiec-natury.pl, e-mail: info@skarbiec-natury.pl, tel.: +48 42 635 15 60, gg: 42165166.

Właścicielem marki "Skarbiec Natury" jest Tanacor sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Łąkowa 7b, 90-562 Łódź, Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, Sąd Gospodarczy, XX Wydział KRS 0000404236, NIP 7272785711, Regon 101339312, Kapitał zakładowy 50000zł.